Стіл HEVELIUS, стільниця з горіха, чорна ніжка
Опис товару:
Розміри: 130/77 см, Матеріал: МДФ + натуральний шпон / сталь з порошковим покриттям, Колір: стільниця з горіха, чорна ніжка
Товар може бути як в наявності,так і під замовлення.
Наявність уточнюйте у менеджера.
Працюємо по передоплаті 10%
Після прийняття замовлення ціна зафіксована у гривнях.
Якщо немає товару на складі постачальника, терміни доставки до України впродовж 14 робочих днів (за наявності на складі в Польщі)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Форма столу | Круглий |
| Розкладна стільниця | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх |
| Колір | Горіх |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стіл обідній |
| Тип кухонного столу | не розкладний |
| Колір каркасу | Чорний |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1300 мм |
| Ширина столу | 1300 мм |
| Висота столу | 770 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | МДФ |
| Каркас, ніжки | сталь |
| Фасади | МДФ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 386 ₴





