Товар може бути як в наявності,так і під замовлення.
Наявність уточнюйте у менеджера.
Працюємо по передоплаті 10%
Після прийняття замовлення ціна зафіксована у гривнях.
Якщо немає товару на складі постачальника, терміни доставки до України впродовж 14 робочих днів (за наявності на складі в Польщі)
Розкладний стіл TIAGO 2 140-220/80 см, стільниця: крафтовий дуб, ніжки: крафтовий дуб
Опис товару:
Розкладний стіл, розміри: 140-220/80/77 см, матеріал: стільниця - ламінований МДФ, крайка ABS, ніжки - ламінований МДФ, колір: стільниця - крафтовий дуб, ніжки - крафтовий дуб
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Форма столу | Прямокутний |
| Розкладна стільниця | Так |
| Колір | Дуб |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стіл обідній |
| Тип кухонного столу | розкладний, стіл розсувний, розсувний |
| Регулювання столу | |
| Розмір стільниці обіднього столу | Так |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1400 мм |
| Ширина столу | 800 мм |
| Висота столу | 770 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 2200 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | МДФ ламінований |
| Каркас, ніжки | МДФ ламінований |
| Фасади | МДФ ламінований |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 278 ₴








