Товар може бути як в наявності,так і під замовлення.
Наявність уточнюйте у менеджера.
Працюємо по передоплаті 10%
Після прийняття замовлення ціна зафіксована у гривнях.
Якщо немає товару на складі постачальника, терміни доставки до України впродовж 14 робочих днів (за наявності на складі в Польщі)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Бежевий |
| Колір оббивки | Бежевий |
| Виробник | Halmar |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір каркасу | Бежевий |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір | Бежевий |
| Поворотний механізм | Так |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | сталь покрита фарбою |
| Спинка | велюрова тканина |
| Сидіння | велюр |
| Обивний матеріал | Велюр, Оксамит |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння стільця | 450 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 800 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Глибина | 630 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 995 ₴




