Товар може бути як в наявності,так і під замовлення.
Наявність уточнюйте у менеджера.
Працюємо по передоплаті 10%
Після прийняття замовлення ціна зафіксована у гривнях.
Якщо немає товару на складі постачальника, терміни доставки до України впродовж 14 робочих днів (за наявності на складі в Польщі)
Опис продукту: Розміри: 63/62/82/48 см, функція обертання, матеріал: тканина, Вага: 13 000 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | крісло |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Сірий |
| Колір оббивки | Сірий |
| Виробник | Halmar |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Підстава крісла | Обертове |
| Колір | Сірий |
| Особливості | М'яке сидіння, Наявність спинки |
| Поворотний механізм | Так |
| Матеріал виготовлення | |
| Сидіння | тканина |
| Обивний матеріал | Тканина |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння стільця | 480 мм |
| Ширина | 630 мм |
| Глибина | 620 мм |
| Висота | 820 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 110 ₴








