Товар може бути як в наявності,так і під замовлення.
Наявність уточнюйте у менеджера.
Працюємо по передоплаті 10%
Після прийняття замовлення ціна зафіксована у гривнях.
Якщо немає товару на складі постачальника, терміни доставки до України впродовж 14 робочих днів (за наявності на складі в Польщі)
| Крісло для відпочинку обертове BASILIO Капучино(HALMAR) | |
|---|---|
| Висота (см) | 70 |
| Глибина (см) | 67 |
| Ширина (см) | 72 |
| Высота сидіння (см) | 44 |
| Колір обивки | Капучино |
| Kолір каркасу | Чорний |
| Максимальне навантаженння (вага), кг | 110 |
| Матеріал обивки | Шеніл |
| Матеріал каркасу | Метал |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | крісло |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Наявність підлокітників | Так |
| Колір (відтінок) меблів | Капучіно |
| Колір оббивки | Капучіно |
| Виробник | Halmar |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Підстава крісла | Обертове |
| Колір | Капучино |
| Поворотний механізм | Так |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас крісла | метал |
| Обивний матеріал | Тканина |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння стільця | 440 мм |
| Ширина | 720 мм |
| Глибина | 670 мм |
| Висота | 700 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 753 ₴



Відправка з 30 травня 2026
