Товар може бути як в наявності,так і під замовлення.
Наявність уточнюйте у менеджера.
Працюємо по передоплаті 10%
Після прийняття замовлення ціна зафіксована у гривнях.
Якщо немає товару на складі постачальника, терміни доставки до України впродовж 14 робочих днів (за наявності на складі в Польщі)
Крісло для відпочинку CLAUDIO Капучино(HALMAR)
| Висота (см) | 82 |
|---|---|
| Глибина (см) | 80 |
| Ширина (см) | 80 |
| Высота сидіння (см) | 50 |
| Колір обивки | Капучино |
| Kолір каркасу | Ольха |
| Максимальне навантаженння (вага), кг | 100 |
| Матеріал обивки | Тканине букле |
| Матеріал каркасу | Дерево |
| Стиль | Японський |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Країна виробник | Польща |
| Вид м'яких меблів | Крісло нерозкладне |
| Обивний матеріал | Тканина |
| Колір | Капучино |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Ортопедичні властивості | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 80 см |
| Глибина | 80 см |
| Висота сидіння | 82 см |
| Комплектація | |
| Підлокітники | Так |
| Вбудований столик | Ні |
| Вбудований бар | Ні |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас крісла | натуральне дерево |
| Ніжки | натуральне дерево |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 198 ₴





