Товар може бути як в наявності,так і під замовлення.
Наявність уточнюйте у менеджера.
Працюємо по передоплаті 10%
Після прийняття замовлення ціна зафіксована у гривнях.
Якщо немає товару на складі постачальника, терміни доставки до України впродовж 14 робочих днів (за наявності на складі в Польщі)
Крісло VARNA Кремовий (HALMAR)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Країна виробник | Польща |
| Вид м'яких меблів | Крісло нерозкладне |
| Тип спального місця | гостьовий варіант |
| Обивний матеріал | Тканина |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Ортопедичні властивості | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 88 см |
| Глибина | 80 см |
| Висота з урахуванням спинки | 73 см |
| Висота сидіння | 43 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас крісла | натуральне дерево |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 621 ₴





