Товар може бути як в наявності,так і під замовлення.
Наявність уточнюйте у менеджера.
Працюємо по передоплаті 10%
Після прийняття замовлення ціна зафіксована у гривнях.
Якщо немає товару на складі постачальника, терміни доставки до України впродовж 14 робочих днів (за наявності на складі в Польщі)
Банкетка з ящиком VIVA Сірий(Halmar)
| Висота (см) | 47 |
|---|---|
| Глибина (см) | 45 |
| Ширина (см) | 95 |
| Колір обивки | Сірий |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Країна виробник | Польща |
| Вид м'яких меблів | банкетка |
| Наявність спинки | Ні |
| Обивний матеріал | Тканина |
| Колір | Сірий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Форма | Циліндр |
| Колір каркасу | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 950 мм |
| Глибина | 450 мм |
| Висота | 470 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 701 ₴




