Товар може бути як в наявності,так і під замовлення.
Наявність уточнюйте у менеджера.
Працюємо по передоплаті 10%
Після прийняття замовлення ціна зафіксована у гривнях.
Якщо немає товару на складі постачальника, терміни доставки до України впродовж 14 робочих днів (за наявності на складі в Польщі)
| Висота (см) | 52 |
|---|---|
| Глибина (см) | 60 |
| Ширина (см) | 60 |
| Тип столу | Журнальний |
| Форма стільниці | Квадратна |
| Колір стільниці | Кашемір |
| Матеріал каркасу | ДСП ламінована |
| Матеріал стільниці | ДСП ламінована |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Країна виробник | Польща |
| Форма стільниці | квадратна |
| Колір (відтінок) меблів | Кашемір |
| Стан | Новий |
| Колір каркасу | Білий |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Каркас, ніжки | МДФ ламінований |
| Габаритні розміри столика | |
| Довжина столика | 600 мм |
| Глибина столика | 600 мм |
| Висота столика | 520 мм |
| Колір | |
| Журнальний стіл | Горіх |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 390 ₴



Відправка з 29 травня 2026
