Товар може бути як в наявності,так і під замовлення.
Наявність уточнюйте у менеджера.
Працюємо по передоплаті 10%
Після прийняття замовлення ціна зафіксована у гривнях.
Якщо немає товару на складі постачальника, терміни доставки до України впродовж 14 робочих днів (за наявності на складі в Польщі)
Кухня GRENADA 240Горіх /Сіро-коричневий/Чорний мармур(HALMAR)
Довжина гарнітуру: 240 см, газові підйомники, регульовані верхні та нижні шафи, високі верхні шафи, стільниця товщиною 28 мм, кольори: фасади - горіх / сіро-коричневий, корпус - горіх Франклін, стільниця - чорний мармур
Ширина: 240 Висота: 72 - 82 Глибина: 30, 60
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Країна виробник | Польща |
| Тип кухонного гарнітура | стандартний |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх |
| Комплектація барною стійкою | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри кухонного гарнітура | |
| Глибина нижнього рівня | 300 мм |
| Висота нижнього рівня | 720 мм |
| Глибина верхнього рівня | 600 мм |
| Висота верхнього рівня | 820 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 470 ₴





