Товар може бути як в наявності,так і під замовлення.
Наявність уточнюйте у менеджера.
Працюємо по передоплаті 10%
Після прийняття замовлення ціна зафіксована у гривнях.
Якщо немає товару на складі постачальника, терміни доставки до України впродовж 14 робочих днів (за наявності на складі в Польщі)
Крісло-гойдалка AURORA Бежевий / Кашемір (MEBEL ELITE)
| Висота сидіння, см | 50 |
| Матеріал | тканина |
| Колір | бежевий |
| Підлокітники | Ні |
| Колір основи | кашемір |
| Матеріал корпусу | металл |
| Функція розкладання | Ні |
| Глибина крісла, см | 105 |
| Ширина сидіння, см | 78 |
| Висота крісла, см | 78 |
| Підголівник | Ні |
| Підставка для ніг | Ні |
| функція гойдання | Так |
| функція масажу | Ні |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Країна виробник | Польща |
| Тип механізму хитання | полози |
| М'яка подушка сидіння | Так |
| М'яка подушка спинки | Так |
| Колір (відтінок) меблів | Бежевий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 780 мм |
| Глибина | 1050 мм |
| Висота з урахуванням спинки | 780 мм |
| Висота сидіння | 500 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| М’яка подушка сидіння | Так |
| М’яка подушка спини | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 950 ₴





