Товар може бути як в наявності,так і під замовлення.
Наявність уточнюйте у менеджера.
Працюємо по передоплаті 10%
Після прийняття замовлення ціна зафіксована у гривнях.
Якщо немає товару на складі постачальника, терміни доставки до України впродовж 14 робочих днів (за наявності на складі в Польщі)
Диван розкладний SEUL 214 см Бежевий Букле
| Контейнер для постільної білизни | Так |
| Глибина меблів, см | 102 |
| Спальна поверхня | 150 x 187 см |
| Ширина меблів, см | 214 |
| Колір | бежевий |
| Висота меблів, см | 98 |
| Матеріал | Тканина букле |
| тканина | QUELLE 02 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Країна виробник | Польща |
| Тип дивана | прямий |
| Наявність спального місця | Так |
| Тип спального місця | для щоденного сну |
| Обивний матеріал | Тканина |
| Колір | Бежевий |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Ортопедичні властивості | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Вид м'яких меблів | Розкладні дивани |
| Вид меблів | Диван |
| Наявність ніши для білизни | Так |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 102 см |
| Ширина | 214 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 187 см |
| Ширина спального місця | 150 см |
| Комплектація | |
| Підлокітники | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність ніші для білизни | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 31 318 ₴










