Товар може бути як в наявності,так і під замовлення.
Наявність уточнюйте у менеджера.
Працюємо по передоплаті 10%
Після прийняття замовлення ціна зафіксована у гривнях.
Якщо немає товару на складі постачальника, терміни доставки до України впродовж 14 робочих днів (за наявності на складі в Польщі)
Диван розкладний ARUBA 188 см Коричневий / тканина
| Контейнер для постільної білизни | Так |
| Матеріал | тканина |
| Спальна поверхня | 118x188 см |
| Висота меблів, см | 98 |
| Глибина меблів, см | 89 |
| Ширина меблів, см | 188 |
| тканина | ЛЮКС 12 |
| Колір | коричневий |
| Макс. навантаження, кг | 300 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Країна виробник | Польща |
| Тип дивана | прямий |
| Наявність спального місця | Так |
| Тип спального місця | для щоденного сну |
| Обивний матеріал | Тканина |
| Колір | Коричневий |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Ортопедичні властивості | Ні |
| Анатомічні властивості | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Вид м'яких меблів | Розкладні дивани |
| Вид меблів | Диван |
| Наявність ніши для білизни | Так |
| Можливість трансформації дивана в ліжко | Так |
| Глибина посадкового місця | 89 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 188 см |
| Ширина спального місця | 118 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність ніші для білизни | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 113 ₴










