Товар може бути як в наявності,так і під замовлення.
Наявність уточнюйте у менеджера.
Працюємо по передоплаті 10%
Після прийняття замовлення ціна зафіксована у гривнях.
Якщо немає товару на складі постачальника, терміни доставки до України впродовж 14 робочих днів (за наявності на складі в Польщі)
Розкладний диван-ліжко 190 см PIANO 2 Коричневий велюр (MEBEL ELITE)
| Матеріал | велюр |
| Колір | коричневий |
| Висота меблів, см | 96 |
| Глибина меблів, см | 92 |
| Спальна поверхня | 117 см x 190 см |
| Контейнер для постільної білизни | Так |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Країна виробник | Польща |
| Тип дивана | прямий |
| Наявність спального місця | Так |
| Тип спального місця | для щоденного сну |
| Обивний матеріал | Велюр |
| Колір | Коричневий |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Ортопедичні властивості | Ні |
| Анатомічні властивості | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Вид м'яких меблів | Розкладні дивани |
| Вид меблів | Диван |
| Глибина посадкового місця | 92 см |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 92 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 180 ₴









