Товар може бути як в наявності,так і під замовлення.
Наявність уточнюйте у менеджера.
Працюємо по передоплаті 10%
Після прийняття замовлення ціна зафіксована у гривнях.
Якщо немає товару на складі постачальника, терміни доставки до України впродовж 14 робочих днів (за наявності на складі в Польщі)
Розкладний обідній стіл EVEREST Натуральний (Halmar)
| Довжина (см) | 200 |
|---|---|
| Висота (см) | 78 |
| Ширина (см) | 100 |
| Kолір каркасу | Натуральный |
| Тип столу | Розкладний |
| Форма стільниці | Прямокутна |
| Кількість місць за столом | 12 |
| Розкладка | так |
| Довжина в розкладеному вигляді (см) | 300 |
| Колір стільниці | Натуральний |
| Матеріал каркасу | МДФ + натуральний шпон |
| Матеріал стільниці | ламінована ДСП + натуральний шпон |
| Поверхня стільниці | Матова |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Країна виробник | Польща |
| Форма столу | Прямокутний |
| Розкладна стільниця | Так |
| Колір | Натуральний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стіл обідній |
| Тип кухонного столу | розкладний, стіл розсувний, розсувний |
| Колір каркасу | Натуральний |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 2000 мм |
| Ширина столу | 1000 мм |
| Висота столу | 780 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 3000 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Каркас, ніжки | шпонована ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 56 650 ₴







