Товар може бути як в наявності,так і під замовлення.
Наявність уточнюйте у менеджера.
Працюємо по передоплаті 10%
Після прийняття замовлення ціна зафіксована у гривнях.
Якщо немає товару на складі постачальника, терміни доставки до України впродовж 14 робочих днів (за наявності на складі в Польщі)
Розкладний обідній стіл PERONI дуб Хікора /Кашемір
| Довжина (см) | 100 |
|---|---|
| Висота (см) | 75 |
| Глибина (см) | 100 |
| Діаметр (см) | 100 |
| Kолір каркасу | Кашемір |
| Тип столу | Розкладний |
| Форма стільниці | Кругла |
| Кількість місць за столом | 10 |
| Розкладка | Так |
| Довжина в розкладеному вигляді (см) | 250 |
| Максимальне навантаженння (вага), кг | 15 |
| Колір стільниці | Дуб хікора |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал стільниці | ДСП ламінована |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Країна виробник | Польща |
| Форма столу | Круглий |
| Розкладна стільниця | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стіл обідній |
| Тип кухонного столу | розкладний, стіл розсувний, розсувний |
| Колір | Дуб |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1000 мм |
| Ширина столу | 1000 мм |
| Висота столу | 750 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 2500 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Каркас, ніжки | метал |
Інформація для замовлення
- Ціна: 27 446 ₴





