Товар може бути як в наявності,так і під замовлення.
Наявність уточнюйте у менеджера.
Працюємо по передоплаті 10%
Після прийняття замовлення ціна зафіксована у гривнях.
Якщо немає товару на складі постачальника, терміни доставки до України впродовж 14 робочих днів (за наявності на складі в Польщі)
|
Розкладний обідній стіл SORBUS Натуральний/Чорний (Halmar) |
|
|---|---|
| Довжина (см) | 100 |
| Висота (см) | 77 |
| Ширина (см) | 100 |
| Діаметр (см) | 100 |
| Kолір каркасу | Чорний |
| Тип столу | Розкладний |
| Форма стільниці | Кругла |
| Кількість місць за столом | 10 |
| Розкладка | так |
| Довжина в розкладеному вигляді (см) | 200 |
| Максимальне навантаженння (вага), кг | 15 |
| Колір стільниці | Натуральний |
| Матеріал каркасу | Дерево |
| Матеріал стільниці | ламіноване МДФ |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Країна виробник | Польща |
| Форма столу | Круглий |
| Розкладна стільниця | Так |
| Колір | Натуральний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стіл обідній |
| Тип кухонного столу | розкладний, стіл розсувний, розсувний |
| Колір каркасу | Чорний |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1000 мм |
| Ширина столу | 1000 мм |
| Висота столу | 770 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 2000 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | МДФ ламінований |
| Каркас, ніжки | Дерево |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 606 ₴





