Товар може бути як в наявності,так і під замовлення.
Наявність уточнюйте у менеджера.
Працюємо по передоплаті 10%
Після прийняття замовлення ціна зафіксована у гривнях.
Якщо немає товару на складі постачальника, терміни доставки до України впродовж 14 робочих днів (за наявності на складі в Польщі)
| Довжина (см) | 38-60 |
|---|---|
| Висота (см) | 34-40 |
| Діаметр (см) | 38-60 |
| Kолір каркасу | Кашемір |
| Тип столу | Журнальний |
| Форма стільниці | Кругла |
| Максимальне навантаженння (вага), кг | 25 |
| Колір стільниці | Травертин |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал стільниці | МДФ + искусственный шпон |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Країна виробник | Польща |
| Максимально допустиме навантаження | 25 кг |
| Колір (відтінок) меблів | Бежевий |
| Колір | Бежевий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Діаметр | 60 см |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Стільниця | МДФ шпонований |
| Каркас, ніжки | метал |
| Габаритні розміри столика | |
| Довжина столика | 400 мм |
| Висота столика | 400 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 909 ₴




