Товар може бути як в наявності,так і під замовлення.
Наявність уточнюйте у менеджера.
Працюємо по передоплаті 10%
Після прийняття замовлення ціна зафіксована у гривнях.
Якщо немає товару на складі постачальника, терміни доставки до України впродовж 14 робочих днів (за наявності на складі в Польщі)
Стіл журнальний круглий STARK_S-LAW Кашемір/Димчастий
| Висота (см) | 41 |
|---|---|
| Діаметр (см) | 50 |
| Kолір каркасу | Кашемір |
| Тип столу | Журнальний |
| Форма стільниці | Кругла |
| Максимальне навантаженння (вага), кг | 15 |
| Колір стільниці | дымчатый |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал стільниці | Скло загартоване |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Країна виробник | Польща |
| Форма стільниці | кругла |
| Максимально допустиме навантаження | 15 кг |
| Колір (відтінок) меблів | Кашемір |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Діаметр | 50 см |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Стільниця | загартоване скло |
| Каркас, ніжки | метал |
| Габаритні розміри столика | |
| Висота столика | 410 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 376 ₴



