Товар може бути як в наявності,так і під замовлення.
Наявність уточнюйте у менеджера.
Працюємо по передоплаті 10%
Після прийняття замовлення ціна зафіксована у гривнях.
Якщо немає товару на складі постачальника, терміни доставки до України впродовж 14 робочих днів (за наявності на складі в Польщі)
Комплект журнальних столів круглих TOWER Коричневий мармур/Горіх
| Довжина (см) | 50-70 |
|---|---|
| Висота (см) | 42-49 |
| Діаметр (см) | 50-70 |
| Kолір каркасу | Горіх |
| Тип столу | Журнальний |
| Форма стільниці | Кругла |
| Максимальне навантаженння (вага), кг | 10 |
| Колір стільниці | Коричневий мармур |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал стільниці | Кварцевий агломерат |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Країна виробник | Польща |
| Форма стільниці | кругла |
| Максимально допустиме навантаження | 10 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Діаметр | 70 см |
| Колір каркасу | Горіх |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Каркас, ніжки | метал |
| Габаритні розміри столика | |
| Довжина столика | 700 мм |
| Висота столика | 490 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 530 ₴




