Товар може бути як в наявності,так і під замовлення.
Наявність уточнюйте у менеджера.
Працюємо по передоплаті 10%
Після прийняття замовлення ціна зафіксована у гривнях.
Якщо немає товару на складі постачальника, терміни доставки до України впродовж 14 робочих днів (за наявності на складі в Польщі)
Стіл журнальний квадратний з пуфами VICKER Чорний мармур/Чорний
| Висота (см) | 37 |
|---|---|
| Глибина (см) | 70 |
| Ширина (см) | 70 |
| Kолір каркасу | Чорний |
| Тип столу | Журнальний |
| Форма стільниці | Квадратна |
| Максимальне навантаженння (вага), кг | 10 |
| Колір стільниці | Чорний мармур |
| Матеріал каркасу | МДФ ламінована |
| Матеріал стільниці | Кварцевий агломерат |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Країна виробник | Польща |
| Форма стільниці | квадратна |
| Максимально допустиме навантаження | 10 кг |
| Колір (відтінок) меблів | Чорний мармур |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір каркасу | Чорний |
| Колір | Чорний |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Каркас, ніжки | МДФ ламінований |
| Габаритні розміри столика | |
| Глибина столика | 700 мм |
| Висота столика | 370 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 864 ₴




