Товар може бути як в наявності,так і під замовлення.
Наявність уточнюйте у менеджера.
Працюємо по передоплаті 10%
Після прийняття замовлення ціна зафіксована у гривнях.
Якщо немає товару на складі постачальника, терміни доставки до України 10-14 робочих днів (за наявності на складі в Польщі)
Ліжко CASSIDY 120х200 Сірий/Горіх
| Довжина (см) | 208 |
|---|---|
| Висота (см) | 102 |
| Ширина (см) | 123 |
| Висота ніжок (см) | 23 |
| Колір обивки | Серый |
| Kолір каркасу | Орех |
| Матеріал обивки | Велюр |
| Матеріал каркасу | МДФ + натуральний шпон |
| Стиль | Сучасний, Класичний |
| Тип ліжка | Полуторне |
| Материал ламели | Бук |
| Ніжки | Дерево |
| Ламелі | Є |
| Наявність матрасу | Немає |
| Ящик для білизни | Немає |
| Підйомний механізм | Немає |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Країна виробник | Польща |
| Тип ліжка | двоспальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Розміри рекомендованого матраца | 120х200 |
| Колір (відтінок) меблів | Сірий |
| Колір | Горіх |
| Наявність ніши для білизни | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Розмір спального місця | 120х200 |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 208 см |
| Ширина ліжка | 123 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 102 см |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Каркас ліжка | натуральне дерево |
| Материал изготовления шкафа-кровати | |
| Фасади | тканина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Покриття | тканина/дерево |
| Обивний матеріал | тканина |
| Узголів'я ліжка | дерево,тканина |
| Наявність ніші для білизни | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 922 ₴



