Товар може бути як в наявності,так і під замовлення.
Наявність уточнюйте у менеджера.
Працюємо по передоплаті 10%
Після прийняття замовлення ціна зафіксована у гривнях.
Якщо немає товару на складі постачальника, терміни доставки до України впродовж 14 робочих днів (за наявності на складі в Польщі)
Крісло поворотне FRASER темно-Бежевий
| Висота (см) | 65 |
|---|---|
| Глибина (см) | 83 |
| Ширина (см) | 82 |
| Глибина сидіння (см) | 60 |
| Ширина сидіння (см) | 52 |
| Высота сидіння (см) | 42 |
| Колір обивки | Темно-бежевый |
| Kолір каркасу | Чорний |
| Максимальне навантаженння (вага), кг | 120 |
| Матеріал обивки | Тканина Raven |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Країна виробник | Польща |
| Вид м'яких меблів | крісло на поворотній опорі |
| Колір | Бежевий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 82 см |
| Глибина | 83 см |
| Висота з урахуванням спинки | 65 см |
| Висота сидіння | 42 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас крісла | метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | Кремовий |
| Колір оббивки | Кремовий |
| Висота | 65 |
| Тип меблів | крісло |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Наявність підлокітників | Да |
| Крісло | Кремовий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 045 ₴





