Товар може бути як в наявності,так і під замовлення.
Наявність уточнюйте у менеджера.
Працюємо по передоплаті 10%
Після прийняття замовлення ціна зафіксована у гривнях.
Якщо немає товару на складі постачальника, терміни доставки до України впродовж 14 робочих днів (за наявності на складі в Польщі)
| Крісло-реклайнер електричне GALEON | Сірий |
|---|---|
| Висота (см) | 86-106 |
| Глибина (см) | 92, 165 |
| Ширина (см) | 90 |
| Висота сидіння (см) | 46 |
| Колір обивки | Сірий |
| Максимальне навантаженння (вага), кг | 100 |
| Матеріал обивки | Шеніл |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Країна виробник | Польща |
| Вид м'яких меблів | крісло-реклайнер |
| Тип спального місця | гостьовий варіант |
| Колір | Сірий |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 90 см |
| Глибина | 92 см |
| Висота сидіння | 46 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 067 ₴





