Товар може бути як в наявності,так і під замовлення.
Наявність уточнюйте у менеджера.
Працюємо по передоплаті 10%
Після прийняття замовлення ціна зафіксована у гривнях.
Якщо немає товару на складі постачальника, терміни доставки до України впродовж 14 робочих днів (за наявності на складі в Польщі)
Крісло-гойдалка GIORGIO Сірий
Висота (см) 100
Глибина (см) 108
Ширина (см) 65
Высота сидіння (см) 55
Колір обивки Сірий
Колір корпуса Натуральний
Матеріал обивки Тканина
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Країна виробник | Польща |
| Тип механізму хитання | полози |
| Колір (відтінок) меблів | Сірий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 650 мм |
| Глибина | 1080 мм |
| Висота з урахуванням спинки | 650 мм |
| Висота сидіння | 550 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 402 ₴





