Товар може бути як в наявності,так і під замовлення.
Наявність уточнюйте у менеджера.
Працюємо по передоплаті 10%
Після прийняття замовлення ціна зафіксована у гривнях.
Якщо немає товару на складі постачальника, терміни доставки до України впродовж 14 робочих днів (за наявності на складі в Польщі)
Крісло обертове HAGEN Сірий
Висота (см) 100 Глибина (см) 90 Ширина (см) 100 Висота сидіння (см) 45 Колір оббивки Сірий Колір корпусу Чорний Максимальне навантаження (вага), кг 100 Матеріал оббивки Тканина Матеріал каркасу МеталХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Країна виробник | Польща |
| Вид м'яких меблів | крісло на поворотній опорі |
| Тип спального місця | гостьовий варіант |
| Обивний матеріал | Тканина |
| Колір | Сірий |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 100 см |
| Глибина | 90 см |
| Висота з урахуванням спинки | 100 см |
| Висота сидіння | 45 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 249 ₴




