Товар може бути як в наявності,так і під замовлення.
Наявність уточнюйте у менеджера.
Працюємо по передоплаті 10%
Після прийняття замовлення ціна зафіксована у гривнях.
Якщо немає товару на складі постачальника, терміни доставки до України впродовж 14 робочих днів (за наявності на складі в Польщі)
Диван двомісний MALTA Кремовий
Висота (см) 70
Глибина (см) 90
Ширина (см) 170
Высота сидіння (см) 42
Колір обивки Кремовий
Максимальне навантаженння (вага), кг 120
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Країна виробник | Польща |
| Тип дивана | прямий |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Вид м'яких меблів | Прямі дивани |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 90 см |
| Висота з урахуванням спинки | 70 см |
| Висота сидіння | 42 см |
| Ширина | 170 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 907 ₴





