Товар може бути як в наявності,так і під замовлення.
Наявність уточнюйте у менеджера.
Працюємо по передоплаті 10%
Після прийняття замовлення ціна зафіксована у гривнях.
Якщо немає товару на складі постачальника, терміни доставки до України впродовж 14 робочих днів (за наявності на складі в Польщі)
Крісло-реклайнер електричне NAXOS Сірий
Висота (см) 104
Глибина (см) 85
Ширина (см) 85
Висота сидіння (см) 47
Колір оббивки Сірий
Довжина у розкладеному вигляді (см) 160
Максимальне навантаження (вага), кг 100
Матеріал оббивки Тканина Maloy
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Країна виробник | Польща |
| Вид м'яких меблів | крісло-реклайнер |
| Тип спального місця | гостьовий варіант |
| Обивний матеріал | Тканина |
| Колір | Сірий |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 85 см |
| Глибина | 85 см |
| Висота з урахуванням спинки | 107 см |
| Висота сидіння | 47 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 198 ₴






