Товар може бути як в наявності,так і під замовлення.
Наявність уточнюйте у менеджера.
Працюємо по передоплаті 10%
Після прийняття замовлення ціна зафіксована у гривнях.
Якщо немає товару на складі постачальника, терміни доставки до України впродовж 14 робочих днів (за наявності на складі в Польщі)
Крісло-реклайнер механічне ZAHIR Сірий
Висота (см) 79 – 100 Глибина (см) 90 Ширина (см) 75 Висота сидіння (см) 50 Колір оббивки Сірий Довжина у розкладеному вигляді (см) 150 Максимальне навантаження (вага), кг 100 Матеріал оббивки ТканинаХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Країна виробник | Польща |
| Вид м'яких меблів | крісло-реклайнер |
| Тип спального місця | гостьовий варіант |
| Обивний матеріал | Тканина |
| Колір | Сірий |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 75 см |
| Глибина | 90 см |
| Висота з урахуванням спинки | 100 см |
| Висота сидіння | 50 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 548 ₴




