Товар може бути як в наявності,так і під замовлення.
Наявність уточнюйте у менеджера.
Працюємо по передоплаті 10%
Після прийняття замовлення ціна зафіксована у гривнях.
Якщо немає товару на складі постачальника, терміни доставки до України впродовж 14 робочих днів (за наявності на складі в Польщі)
Офісне крісло MISHEL Бежевий
Висота (см) 92-100
Глибина (см) 70
Ширина (см) 62
Высота сидіння (см) 49-57
Колір обивки Бежевый
Механізм качання Піастра
Колеса Прорезинені
Максимальне навантаженння (вага), кг 120
Матеріал обивки Тканина
Підлокітники Нерегульовані
Тип крісла Для персоналу
Матеріал хрестовини Металл
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Країна виробник | Польща |
| Підстава крісла | Обертове |
| Колір | Бежевий |
| Наявність спинки | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | Для офісу |
| Наявність підсвічування | Ні |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 62 см |
| Глибина крісла | 70 см |
| Висота з урахуванням спинки | 100 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 49 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 57 см |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Хрестовина | метал |
| Основний оббивний матеріал | тканина |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 048 ₴




