
Садовий гарнітур LIVORNO Чорний (Halmar) V-CH-LIVORNO-ZESTAW-CZARNY
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: 18369
Відправка з 26 червня 20263 650 ₴
Показати оптові ціниповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Товар може бути як в наявності,так і під замовлення.
Наявність уточнюйте у менеджера.
Працюємо по передоплаті 10%
Після прийняття замовлення ціна зафіксована у гривнях.
Якщо немає товару на складі постачальника, терміни доставки до України впродовж 14 робочих днів (за наявності на складі в Польщі)
Садовий гарнітур LIVORNO Чорний
Тип: Комплект (стіл + 2 стільці) Стиль: Сучасний Розмір столу: 2-місний Довжина (діапазон): 60 Ширина (діапазон): 60 Колір каркаса: чорний Висота: 72 Колір: чорний матеріал:металХарактеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал | Метал |
| Стан | Новий |
| В комплект входить | Стіл, Стілець |
| Колір оббивки | Чорний |
| Ширина | 60 см |
| Довжина | 60 см |
| Висота | 72 см |
| Форма стільниці | кругла |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Кількість персон | 2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 650 ₴



