Товар може бути як в наявності,так і під замовлення.
Наявність уточнюйте у менеджера.
Працюємо по передоплаті 10%
Після прийняття замовлення ціна зафіксована у гривнях.
Якщо немає товару на складі постачальника, терміни доставки до України впродовж 14 робочих днів (за наявності на складі в Польщі)
Стіл Canon Дуб/Кашемір 200(240)*100см
Висота
46
Довжина
200
Ширина
100
Довжина в розкладеному вигляді
240
Колір каркаса
Кашемір
Опція (розкладка)
Розкладний
Каркас: Метал
стільниця: шпонована МДФ
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Signal |
| Країна виробник | Польща |
| Форма столу | Прямокутний |
| Розкладна стільниця | Так |
| Колір | Дуб |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стіл обідній |
| Тип кухонного столу | розкладний, стіл розсувний, розсувний |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 2000 мм |
| Ширина столу | 1000 мм |
| Висота столу | 460 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 2400 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | МДФ шпонований |
| Каркас, ніжки | метал |
Інформація для замовлення
- Ціна: 24 800 ₴










