Товар може бути як в наявності,так і під замовлення.
Наявність уточнюйте у менеджера.
Працюємо по передоплаті 10%
Після прийняття замовлення ціна зафіксована у гривнях.
Якщо немає товару на складі постачальника, терміни доставки до України впродовж 14 робочих днів (за наявності на складі в Польщі)
Стіл розкладний Porto Ceramic Бежевий матовий / Кашемір
Висота
76
Довжина
120
Ширина
120
Довжина в розкладеному вигляді
160
Матеріал стільниці
Загартоване скло + кераміка
Колір каркаса
Кашемір
Форма
Кругла, Овальна
Каркас
Метал
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Signal |
| Країна виробник | Польща |
| Форма столу | Круглий |
| Розкладна стільниця | Так |
| Колір (відтінок) меблів | Бежевий |
| Колір | Бежевий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стіл обідній |
| Тип кухонного столу | розкладний, стіл розсувний, розсувний |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1200 мм |
| Ширина столу | 1200 мм |
| Висота столу | 760 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1600 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | Кераміка, загартоване скло |
| Каркас, ніжки | метал |
Інформація для замовлення
- Ціна: 28 000 ₴









