Товар може бути як в наявності,так і під замовлення.
Наявність уточнюйте у менеджера.
Працюємо по передоплаті 10%
Після прийняття замовлення ціна зафіксована у гривнях.
Якщо немає товару на складі постачальника, терміни доставки до України впродовж 14 робочих днів (за наявності на складі в Польщі)
Крісло комп'ютерне поворотне Q-09 Бежевий/Хром
Висота
118
Ширина
64
Висота (сидіння)
46
Глибина (сидіння)
48
Матеріал крісла
Екошкіра
Колір каркаса
Хром
Механізм
MULTIBLOCK
Каркас
Метал
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Signal |
| Країна виробник | Польща |
| Підстава крісла | Обертове |
| Колір | Бежевий |
| Наявність спинки | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | Для офісу |
| Наявність підсвічування | Ні |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 64 см |
| Глибина крісла | 48 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 46 см |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | метал |
| Основний оббивний матеріал | екошкіра |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір каркасу | Хром |
| Особливості | Підголовник |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 215 ₴






