Товар може бути як в наявності,так і під замовлення.
Наявність уточнюйте у менеджера.
Працюємо по передоплаті 10%
Після прийняття замовлення ціна зафіксована у гривнях.
Якщо немає товару на складі постачальника, терміни доставки до України впродовж 14 робочих днів (за наявності на складі в Польщі)
Матрац BONELL M-2 90*200 Білий
Висота
16
Довжина
200
Ширина
90
Матеріал основи
Пружини Бонелл
Матеріал
Тканина
В основі конструкції матраців Bonnell лежить традиційна пружина, яка вже багато років використовується в матрацах. Вони характеризуються високою гнучкістю та прогресивною твердістю, що робить їх підходящими для всіх. Цей досить простий матрац, завдяки ретельно підібраним компонентам, забезпечує відчуття комфорту за надзвичайно вигідною ціною. Поєднання пружинної вставки з поролоновими шарами забезпечує правильне положення під час сну, а завдяки використанню пористої структури пінополіуретану ви можете бути впевнені у хорошій вентиляції всередині матраца. Це зручність варто оцінити. Конструкція картриджа: Пружина типу Bonnel 1 см., роздільники оббивки, комфортна піна см.. Випадок Приємний на дотик і ніжний на шкірі чохол, виконаний із зносостійкої тканини. Легко знімається і стирається при температурі 30°C.
тканина Tender (100% поліестер)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Signal |
| Країна виробник | Польща |
| Форма матраца | прямокутний |
| Тип матраца | Односпальний |
| Розмір матраца, см | 90х200 |
| Висота | 16 см |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Спальний розмір | Односпальний |
| Матеріал чохла матраца | |
| Сторона чохла 1 | поліестер |
| Розміри матраца | |
| Довжина | 200 см |
| Ширина | 90 см |
- Ціна: 6 105 ₴



