Товар може бути як в наявності,так і під замовлення.
Наявність уточнюйте у менеджера.
Працюємо по передоплаті 10%
Після прийняття замовлення ціна зафіксована у гривнях.
Якщо немає товару на складі постачальника, терміни доставки до України впродовж 14 робочих днів (за наявності на складі в Польщі)
Матрац Piankowy M-1 120*200 Білий
Висота
10
Довжина
200
Ширина
120
Матеріал основи
Піна
Матеріал
Тканина
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Signal |
| Країна виробник | Польща |
| Форма матраца | прямокутний |
| Тип матраца | Полуторний |
| Розмір матраца, см | 120х200 |
| Висота | 10 см |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Спальний розмір | Полуторний |
| Розміри матраца | |
| Довжина | 200 см |
| Ширина | 120 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 030 ₴



