Матрац JADEIT 160*200 ортопедичний Білий (Signal) MATJADEITB160
- В наявності
- Код: 18545
13 413 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Товар може бути як в наявності,так і під замовлення.
Наявність уточнюйте у менеджера.
Працюємо по передоплаті 10%
Після прийняття замовлення ціна зафіксована у гривнях.
Якщо немає товару на складі постачальника, терміни доставки до України впродовж 14 робочих днів (за наявності на складі в Польщі)
Матрац JADEIT 160*200 ортопедичний Білий
Висота
20
Довжина
200
Ширина
160
Матеріал основи
Кишенькові пружини
Матеріал
Тканина
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Signal |
| Країна виробник | Польща |
| Тип матраца | Двоспальний |
| Розмір матраца, см | 160х200 |
| Висота | 20 см |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Спальний розмір | Двоспальний |
| Розміри матраца | |
| Довжина | 200 см |
| Ширина | 160 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 413 ₴



