Товар може бути як в наявності,так і під замовлення.
Наявність уточнюйте у менеджера.
Працюємо по передоплаті 10%
Після прийняття замовлення ціна зафіксована у гривнях.
Якщо немає товару на складі постачальника, терміни доставки до України впродовж 14 робочих днів (за наявності на складі в Польщі)
Стіл розкладний SKUBI Кашемір
| Товщина стільниці, см | 3.6 |
| Колір стільниці | кашемір |
| Форма столу | Прямокутний стіл |
| Висота столу, см | 78 |
| Матеріал стільниці | ДСП |
| Ширина столу, см | 75 |
| розкладний стіл | Так |
| Довжина столу в розкладеному вигляді, см | 160 |
| Довжина таблиці, см | 120 |
| Матеріал корпусу | ДСП |
| Колір основи | кашемір |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MEBEL ELITE |
| Країна виробник | Польща |
| Форма столу | Прямокутний |
| Розкладна стільниця | Так |
| Колір (відтінок) меблів | Кашемір |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стіл обідній |
| Тип кухонного столу | розкладний, стіл розсувний, розсувний |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1200 мм |
| Ширина столу | 750 мм |
| Висота столу | 780 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1600 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 173 ₴










