Товар може бути як в наявності,так і під замовлення.
Наявність уточнюйте у менеджера.
Працюємо по передоплаті 10%
Після прийняття замовлення ціна зафіксована у гривнях.
Якщо немає товару на складі постачальника, терміни доставки до України впродовж 14 робочих днів (за наявності на складі в Польщі)
Садове крісло ARIZONA Чорний
| Глибина крісла, см | 183 |
| Ширина сидіння, см | 60 |
| Висота крісла, см | 87 |
| Висота сидіння, см | 30 |
| Колір | чорний |
| Підлокітники | Ні |
| Колір основи | чорний |
| Матеріал корпусу | синтетичний ротанг |
| Функція розкладання | Так |
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | MEBEL ELITE |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Чорний |
| Ширина стільця | 60 см |
| Висота сидіння стільця | 30 см |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 87 см |
| Тип | Крісло |
| Наявність подушки | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 602 ₴












