Товар може бути як в наявності,так і під замовлення.
Наявність уточнюйте у менеджера.
Працюємо по передоплаті 10%
Після прийняття замовлення ціна зафіксована у гривнях.
Якщо немає товару на складі постачальника, терміни доставки до України впродовж 14 робочих днів (за наявності на складі в Польщі)
Садове крісло розкладушка EDISON Сірий
| функція сну | Так |
| Функція розкладання | Так |
| Підставка для ніг | Так |
| Підголівник | Так |
| Підлокітники | Ні |
| Колір | сірий |
| Матеріал | тканина |
| Висота сидіння, см | 43 |
| Ширина сидіння, см | 60 |
| Глибина крісла, см | 120 |
| Матеріал корпусу | металл |
| Колір основи | сірий |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MEBEL ELITE |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал каркасу (опор) | Метал |
| Матеріал сидіння | Тканина |
| Матеріал спинки | Тканина |
| Регульовані опори | Так |
| Ширина стільця | 600 мм |
| Глибина стільця | 1200 мм |
| Висота сидіння стільця | 430 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Колір | |
| Лежак (садове розкладне крісло) | Сірий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 153 ₴











