Масажер ME-NM03 для шиї з функцією підігріву Білий/Сірий (MEBEL ELITE) ME.ME-NM03/B/ABS/SIL/MAS
- В наявності
- Код: 18587
1 227 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Товар може бути як в наявності,так і під замовлення.
Наявність уточнюйте у менеджера.
Працюємо по передоплаті 10%
Після прийняття замовлення ціна зафіксована у гривнях.
Якщо немає товару на складі постачальника, терміни доставки до України впродовж 14 робочих днів (за наявності на складі в Польщі)
Масажер ME-NM03 для шиї з функцією підігріву Білий/Сірий
| Колір | білий і сірий |
| Регулювання потужності, рівні | 16 |
| Вага приладу, G | 130 |
| Режими масажу, режими масажу | 10 |
| Висота блоку, см | 16 |
| Ширина пристрою, см | 14.5 |
| Глибина одиниці виміру, см | 4 |
| Тип масажу | Електричні імпульси TENS |
| Терморегуляція | нагрівання до 42°C |
| Матеріал пристрою | АБС + силікон |
| Електроживлення | Вбудований акумулятор постійного струму 400 мАг |
| Завантаження | Порт USB-C |
| Масажні зони | шия , шия |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MEBEL ELITE |
| Країна виробник | Польща |
| Вид масажного впливу | Електроімпульсний |
| Кількість режимів інтенсивності масажу | 10 шт. |
| Область масажу | Шия |
| Тип управління | Автоматичне/Ручне |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Ширина | 14.5 мм |
| Висота | 160 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Силікон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 227 ₴









