Масажер ME-FM04 для ніг з функцією прогрівання Чорний (MEBEL ELITE) ME.ME-FM04/CZ/ABS/MAS
- В наявності
- Код: 18588
2 258 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Товар може бути як в наявності,так і під замовлення.
Наявність уточнюйте у менеджера.
Працюємо по передоплаті 10%
Після прийняття замовлення ціна зафіксована у гривнях.
Якщо немає товару на складі постачальника, терміни доставки до України впродовж 14 робочих днів (за наявності на складі в Польщі)
Масажер ME-FM04 для ніг з функцією прогрівання Чорний
| Колір | чорний |
| Висота блоку, см | 12 |
| Ширина пристрою, см | 35 |
| Глибина одиниці виміру, см | 33 |
| Тип масажу | обертові головки шиацу з підігрівом |
| Терморегуляція | дбайливе нагрівання |
| Матеріал пристрою | ABS + дихаюча сітка |
| Електроживлення | дротовий |
| Завантаження | мережевий зарядний пристрій |
| Масажні зони | ноги |
| Номінальна потужність, W | 30 |
| Режими масажу | кілька режимів масажу |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MEBEL ELITE |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Масажер для ніг |
| Область застосування масажера | Ступні |
| Тип управління | Електронне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Споживана потужність | 30 Вт |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 120 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Глибина | 330 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 258 ₴








