Масажний килимок для крісла ME-MC10 Чорний (MEBEL ELITE) ME.ME-MC10/CZ/T/MAS
- В наявності
- Код: 18589
1 736 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Товар може бути як в наявності,так і під замовлення.
Наявність уточнюйте у менеджера.
Працюємо по передоплаті 10%
Після прийняття замовлення ціна зафіксована у гривнях.
Якщо немає товару на складі постачальника, терміни доставки до України впродовж 14 робочих днів (за наявності на складі в Польщі)
Масажний килимок для крісла ME-MC10 Чорний
| Колір | чорний |
| Регулювання потужності, рівні | 3 |
| Вага приладу, G | 130 |
| Ширина пристрою, см | 49 |
| Тип масажу | вібрація + нагрівання |
| Терморегуляція | дбайливе нагрівання |
| Матеріал пристрою | тканина |
| Електроживлення | мережевий адаптер |
| Масажні зони | шия , назад , талія , хребет , ноги |
| Довжина пристрою, см | 114 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MEBEL ELITE |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Масажний мат |
| Вид масажного впливу | Вібрація |
| Область масажу | Шия, Вся спина |
| Тип управління | Ручне |
| Матеріал | Тканина |
| Колір | Чорний |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина спинки | 49 см |
| Вага | 130 кг |
| Довжина | 114 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 736 ₴











