Матрац HAVANA 7 STREF 140x200 Кокос (MEBEL ELITE) MAT.HAVANA/140/M
- В наявності
- Код: 18592
13 128 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Товар може бути як в наявності,так і під замовлення.
Наявність уточнюйте у менеджера.
Працюємо по передоплаті 10%
Після прийняття замовлення ціна зафіксована у гривнях.
Якщо немає товару на складі постачальника, терміни доставки до України впродовж 14 робочих днів (за наявності на складі в Польщі)
Матрац HAVANA 7 STREF 140x200 см Кокос
| Висота меблів, см | 200 |
| Ширина меблів, см | 140 |
| Висота, см | 20 |
| Ширина, см | 140 |
| Довжина, см | 200 |
| Тип матраца | Пружина/кишеня |
| Жорсткість матраца | H3 |
| знімна кришка | Так. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MEBEL ELITE |
| Країна виробник | Польща |
| Форма матраца | прямокутний |
| Тип матраца | Полуторний |
| Розмір матраца, см | 140х200 |
| Висота | 20 см |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Спальний розмір | Полуторний |
| Розміри матраца | |
| Довжина | 140 см |
| Ширина | 200 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 128 ₴










