Товар може бути як в наявності,так і під замовлення.
Наявність уточнюйте у менеджера.
Працюємо по передоплаті 10%
Після прийняття замовлення ціна зафіксована у гривнях.
Якщо немає товару на складі постачальника, терміни доставки до України впродовж 14 робочих днів (за наявності на складі в Польщі)
Стіл (дуб Артизан + ніжки I хром) 67x101
Розміри:
- довжина: 101 см
- ширина: 67 см
- висота: 75 см
- товщина стільниці: 3,8 см
Матеріал:
- стільниця: ламінована плита
- край стільниці: оздоблений ABS-пластиком
- ніжки: хромована сталь
Колір:
- стільниця: дуб Артизан
- ніжки: хром
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FURNITEX |
| Країна виробник | Польща |
| Форма столу | Прямокутний |
| Розкладна стільниця | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб артисан |
| Колір | Дуб Артизан |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стіл обідній |
| Тип кухонного столу | не розкладний |
| Колір каркасу | Хром |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1010 мм |
| Ширина столу | 670 мм |
| Висота столу | 750 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Каркас, ніжки | хромована сталь |
| Фасади | ламінована ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 621 ₴






