

Стіл Aranżacja nr 51 - ST(B)-FX + J265 (дуб золотий craft + ніжки чорний мат) (FURNITEX) ST(B)-FX / I 67x128
- В наявності
- Код: 18619
4 103 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Товар може бути як в наявності,так і під замовлення.
Наявність уточнюйте у менеджера.
Працюємо по передоплаті 10%
Після прийняття замовлення ціна зафіксована у гривнях.
Якщо немає товару на складі постачальника, терміни доставки до України впродовж 14 робочих днів (за наявності на складі в Польщі)
Стіл Aranżacja nr 51 - ST(B)-FX + J265
- довжина: 128 см
- ширина: 67 см
- висота: 75 см
- товщина стільниці: 3,8 см
Матеріал:
- стільниця: ламінована плита
- край стільниці: оздоблений ABS-пластиком
- ніжки: сталь, пофарбована порошковим способом
Колір:
- стільниця: дуб золотий craft
- ніжки: чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FURNITEX |
| Країна виробник | Польща |
| Форма столу | Прямокутний |
| Розкладна стільниця | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стіл обідній |
| Тип кухонного столу | не розкладний |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1240 мм |
| Ширина столу | 670 мм |
| Висота столу | 750 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 103 ₴



