Товар може бути як в наявності,так і під замовлення.
Наявність уточнюйте у менеджера.
Працюємо по передоплаті 10%
Після прийняття замовлення ціна зафіксована у гривнях.
Якщо немає товару на складі постачальника, терміни доставки до України впродовж 14 робочих днів (за наявності на складі в Польщі)
Стіл MONTE дуб золотий крафт/Чорний
Колір:
- стільниця: дуб золотий craft
- основа: чорна
Розмір:
- ширина: 70 см
- довжина: 100 см
- висота: 75 см
Товщина стільниці: 3,2 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FURNITEX |
| Країна виробник | Польща |
| Форма столу | Прямокутний |
| Розкладна стільниця | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб крафт золотий |
| Колір | Дуб крафт золотий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стіл обідній |
| Тип кухонного столу | не розкладний |
| Колір каркасу | Чорний |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1000 мм |
| Ширина столу | 700 мм |
| Висота столу | 750 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 818 ₴







