Товар може бути як в наявності,так і під замовлення.
Наявність уточнюйте у менеджера.
Працюємо по передоплаті 10%
Після прийняття замовлення ціна зафіксована у гривнях.
Якщо немає товару на складі постачальника, терміни доставки до України впродовж 14 робочих днів (за наявності на складі в Польщі)
Розкладний стіл ST5-FX дуб Артизан/Чорний
Розміри:
- довжина: 102 см (у розкладеному вигляді 144 см)
- ширина: 102 см
- висота: 75 см
- товщина стільниці: 1,8 см
- вставка: 102x40 см
Матеріал:
- стільниця + основа: ламінована плита, крайки ABS
- ніжки: MDF
Колір:
- дуб artisan + чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FURNITEX |
| Країна виробник | Польща |
| Форма столу | Круглий |
| Розкладна стільниця | Так |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб артезіан |
| Колір | Дуб Артизан |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стіл обідній |
| Тип кухонного столу | розкладний, стіл розсувний, розсувний |
| Колір каркасу | Чорний |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1020 мм |
| Ширина столу | 1020 мм |
| Висота столу | 750 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1440 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Каркас, ніжки | МДФ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 037 ₴








