Товар може бути як в наявності,так і під замовлення.
Наявність уточнюйте у менеджера.
Працюємо по передоплаті 10%
Після прийняття замовлення ціна зафіксована у гривнях.
Якщо немає товару на складі постачальника, терміни доставки до України впродовж 14 робочих днів (за наявності на складі в Польщі)
Розкладний стіл ST27-FX Білий мармур/Чорний
Розміри:
- довжина: 140 см (у розкладеному вигляді 180 см)
- ширина: 85 см
- висота: 76 см
Матеріал:
- стільниця + вставка: кераміка + МДФ
- ніжки + рама: дерево
Колір:
- білий мармур + чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FURNITEX |
| Країна виробник | Польща |
| Форма столу | Овальний |
| Розкладна стільниця | Так |
| Колір (відтінок) меблів | Білий мармур |
| Колір | Білий мармур |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стіл обідній |
| Тип кухонного столу | розкладний, стіл розсувний, розсувний |
| Колір каркасу | Чорний |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1400 мм |
| Ширина столу | 850 мм |
| Висота столу | 760 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | МДФ, Кераміка |
| Каркас, ніжки | Дерево |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 162 ₴










