Товар може бути як в наявності,так і під замовлення.
Наявність уточнюйте у менеджера.
Працюємо по передоплаті 10%
Після прийняття замовлення ціна зафіксована у гривнях.
Якщо немає товару на складі постачальника, терміни доставки до України впродовж 14 робочих днів (за наявності на складі в Польщі)
Розкладний стіл ST32-FX Натуральний дуб/Чорний
Розміри:
- довжина: 160 см (у розкладеному вигляді 240 см)
- ширина: 90 см
- висота: 76 см
Матеріал:
- стільниця + вставка: МДФ + шпон
- ніжки: метал, пофарбований порошковим способом
Колір:
- натуральний дуб + чорний
Інше:
- розкладання: вставка, що зберігається під стільницею
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FURNITEX |
| Країна виробник | Польща |
| Форма столу | Прямокутний |
| Розкладна стільниця | Так |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб натуральний |
| Колір | Натуральний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стіл обідній |
| Тип кухонного столу | розкладний, стіл розсувний, розсувний |
| Колір каркасу | Чорний |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1600 мм |
| Ширина столу | 900 мм |
| Висота столу | 760 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 2400 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | МДФ шпонований |
| Каркас, ніжки | метал |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 009 ₴








